Polityka prywatności

W celu dostarczania Państwu lepszych usług niezbędne wyrażenie zgody na lepsze dopasowanie treści marketingowych. Państwa dane są u nas bezpieczne, a zgodę można wycofać w każdej chwili.

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO") informujemy Państwa o przetwarzaniu Państwa danych, które są zbierane w ramach korzystania z naszych usług, w tym strony internetowej lub serwisu, w tym zapisywanych w plikach cookies, które są instalowane na niniejszej stronie lub serwisie. Administratorem danych jest R-FOLL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Łuczycach.

Dane przetwarzane są w celu dopasowania treści stron i ich tematyki w tym tematykę ukazujących się tam materiałów do Państwa zainteresowań.

Informujemy o prawie do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania oraz do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych lub zgłosić sprzeciw.

Poprzez kliknięcie przycisku „Rozumiem” nastąpi wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zbieranych w ramach korzystania z niniejszej strony lub serwisu w tym plików cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i można ją w dowolnym momencie wycofać poprzez wysłanie wiadomości email na adres podany w zakładce „kontakt”.